Hakkımızda

Yıllardan gelen gıda sektöründeki tecrübelerimiz ile Özkars çiftliği ticaret farkını yaşamalısınız.Kafkasyanın ve anadolunun kültürel ve biyolojik zenginliklerinden edinilen deneyimler ve bilgi birikimi ile aile geleneği haline gelmiştir.1500’den fazla bitki çeşidine sahip Kars yaylalarından ve bu yaylalarda beslenen sağlıklı hayvanlardan özenle aldığı, işlediği; eti, sütü, balı, peyniri ve birçok doğal lezzeti damağınıza taşır.Gerek Kars’ta gerekse Türkiye’nin her bölgesindeki müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güvenleri bizi tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Üretim merkezimiz Kars Merkez’de olup tamamen doğal yöntemler ile üretilen organik ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize havale, kredi kartı ödeme seçenekleri ve anlaşmalı kargo şirketlerimizle cazip fiyatlarla aynı gün içerisinde kargolayarak en taze şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Tarihimiz

Sektör de yer alışımız 1970 li yıllara Kars Merkez Küçükpirveli köyünde dedemizin bu işe başlamasıyla gerçekleşmiştir.Şu anda ÖZKARS ÇİFTLİĞİ olarak faaliyeet gösterdiğimiz Kars Merkez’deki üretim merkezimizi açarak yeni bir adım atmıştır.Dedemizin izinden giderek 2013 yılından bu yana Kars’ın köy ve yaylalarından topladığımız sütleri en taze ve temiz bir biçimde, özen ve titizlik içerisinde işleyerek, elimizden gelen en iyi şekilde Kars’ın doğal ürünlerini üretip, çeşitlendirip, geliştirip sizlere ulaştırıyoruz.

Vizyonumuz

Herşeyin yapay ve giderek insan sağlığını tehdit eden dünyamızda doğal ve kaliteli ürünler üreterek sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır.

karspeynircilik.com ailesi olarak ülkemizin doğal ve organik ürünlerini başta ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmak, geleneksel yöntemler ile doğal ve kaliteli ürünler üreterek gıda sektöründe örnek alınan bir şirket haline gelmek.

Misyonumuz

Kars’ın kaliteli ve dünyaca ünlü süt ürünlerini sizlere en doğal ve en taze şekilde, genetiği bozulmamış yöresel ürünlerimizi tüm Türkiyede’ki halkımıza ulaştırmak.